24 січня 2022 року в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

Передусім проаналізовано ситуацію зі станом поширення коронавірусної інфекції на території Рокитнянської селищної територіальної громади.

Далі керівники комунальних підприємств прозвітували про проведену роботу за тиждень, обговорили проблемні питання з надання послуг населенню, розглянули шляхи їх вирішення та пропозиції щодо покращення роботи. Серед пріоритетних напрямків роботи: очищення доріг населених пунктів громади від снігу та посипка доріг протиожеледними матеріалами. Також розглянуто хід виконання листа Київської обласної державної адміністрації від 06.01.2022 № 03-02-38 щодо необхідності проведення комплексного обстеження закладу охорони здоров’я на дотримання передбачених законодавством вимог пожежної та техногенної безпеки, а також безпеки праці, необхідності заборони використання відкритого вогню в реанімаціях і поблизу кисневого обладнання.

Підводячи підсумки наради, Юрій Леонідович дав доручення з актуальних питань життєзабезпечення громади та план роботи на тиждень з 24 по 30 січня.

У нараді взяли участь заступник селищного голови Олександр Конопчук, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак.