21 січня 2022 року у Телешівській бібліотеці-філії була організована і презентована для відвідувачів книжково-ілюстративна виставка під назвою «Сила Соборності України».

Виставку підготувала завідуюча бібліотекою Ніна Кравченко, яка провела для учнів 10 класу місцевої школи інформаційну годину, присвячену темі Соборності України та ознайомила їх із тематичними книгами.

Також Ніна Іванівна розповіла про історію державотворення, про особливі події 22 січня 1919 року, коли на шляху становлення незалежної України Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу.

Під час заходу присутні підлітки поглибили свої знання з історії України та культурних надбань українського народу, задавали різні питання щодо історичного минулого та сучасності України, говорили про повагу та любов до рідного краю. 

Сьогодні бійці в зоні АТО так само відстоюють не лише незалежність, а й соборність України, як і їхні попередники майже 100 років тому. Тому важливо проаналізувати і врахувати помилки минулого, аби не втратити національної єдності та державності нині!

 День Соборності України – це нагадування, що непідконтрольні українській владі території (Крим та Донеччина) – це була, є і буде Україна!

 

Інформацію підготував відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради