Завдяки злагодженій роботі Рокитнянської селищної ради, депутатського корпусу, приватних підприємців та всіх небайдужих жителів громади, активно, весело та з гарним настроєм, з піснями, українським борщем, кашею, пловом, трав’яним чаєм і традиційними пірнаннями в крижану воду сьогодні, 19 січня, на Рокитнянщині відзначили найбільше свято, яке завершує цикл Різдвяних свят - Водохреща, або Богоявлення Господнього.

На березі річки Рось в урочищі «Піщане» відбулися Водохресні купання. Настоятель Свято-Троїцької парафії Православної Церкви України Олексій освятив річкову воду, яка саме на Водохреще набуває надзвичайно цілющих властивостей, несе в собі позитивну енергетику.

Після чого відбулося традиційне купання в ополонці, у якому взяли участь жителі та гості Рокитнянської громади. Святковий і піднесений настрій подарували присутнім народний аматорський ансамбль української пісні «Барви», народний ансамбль української пісні «Мрія», художньо-самодіяльний ансамбль «Вишиванка» та тріо «Соловей».

Це свято вже стало традиційним для нашого краю і сподіваємося, що й надалі, у цей день мешканці громади будуть набиратись здоров’я та позитивних емоцій на весь рік.

Рокитнянська селищна рада висловлює щиру вдячність за допомогу в організації свята: депутатам Рокитнянської селищної ради Ярославу Литвину, Миколі Головіну, Олексію Ніколенку, Богдану Свинарчуку, директору СФГ "Авангард" Віталію Коцюбі, приватному підприємцю Борису Уманцю та всім, хто долучився до організації свята.