17 січня 2022 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

В ході наради керівники комунальних підприємств доповідали про проведену роботу за минулий тиждень. Юрій Андрійович звернув увагу на першочергові питання в громаді, а саме: ліквідацію наслідків буревію під час якого пошкоджені паркани, повалені дерева та відсутнє електроживлення у будинках; дотримання температурного режиму в закладах освіти; стан вуличного освітлення громади.

Також розглянуто питання щодо організації та проведення заходів з нагоди Хрещення Господнього та Дня Соборності.  

Під час наради начальник фінансового управління селищної ради Людмила Горобець наголосила про фінансову звітність комунальних підприємств за 2021 рік та подання фінансових планів на 2022 рік.

Проаналізувавши поточний стан справ у громаді, керівникам структурних підрозділів селищної ради та комунальних підприємств надано відповідні доручення на найближчий період. 

У нараді взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак, начальник відділу освіти селищної ради Людмила Соболівська.