Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями. Гостинність українців – невід’ємна складова усіх свят. А зимовий цикл свят є одним з найбільш насиченіших обрядовими дійствами та віруваннями в українському народному календарі.

13 січня, у Щедрий вечір, в Синявській бібліотеці-філії відбулася бесіда «Зимові традиції і свята українського народу». Завідуюча бібліотекою Галина Дідик для учнів 10 класу місцевої школи розповіла про щедрий, багатий вечір, про традиції українського народу щодо відзначення цього свята.

Цікава бесіда викликала у підлітків почуття приналежності до свого родоводу та прагнення продовжувати і підтримувати традиції українського народу. Діти погодилися, що наші українські традиції дуже оригінальні і цікаві, від них віє магією, багатством рідної землі, що додає надає нам, всім українцям, сил та наснаги.

Вчитель Синявського опорного закладу освіти Тетяна Рухаленко разом з учнями подякували Галині Володимирівні за гостинність, за цікаву розповідь та пізнавальну бесіду.