Працівниками центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради здійснено планові виїзди  по селищу Рокитне та у села Синява, Насташка, Нова Маківка, Маківка, Телешівка. Було залучено для спільного виїзду у деякі сім’ї   спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради. Відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї, а також особу з інвалідністю.

У багатодітній родині, про яку надійшло повідомлення зроблено оцінку потреб сім’ї/особи відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 13 липня 2008 року № 1005. Багатодітна матір з немовлятами була поміщена до дитячого відділення  КНП «Рокитнянської центральної районної лікарні» для лікування та повного обстеження новонароджених близнят.

Під час виїзду в сім’ях, де пічне опалення було перевірено температурний режим, особливо в родинах з малолітніми дітьми. Родини, в яких діти шкільного віку були попереджені про відповідальність щодо пропусків навчального закладу без поважних причин.

Сім’ї та особи, які пролікувались від алкогольної залежності, отримали за місцем проживання психологічну підтримку. Такі родини та особи отримують психологічні послуги до повного одужання та налагодження емоційних контактів між членами родини. 

В родині де мати з інвалідністю має двох малолітніх дітей рекомендовано своєчасно звертатись до сімейного лікаря та виконувати усі рекомендації щодо здоров’я та планового відвідування КНП «Рокитнянський ЦПМСД». 

Відвідано особу з інвалідністю, документи якої в процесі оформлення у спеціалізований заклад. Працівники Центру придбали для неї продукти першої необхідності.