18-й ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області передано аварійно-рятувальне обладнання

Дата: 11.01.2022 15:25

Відповідно до Програми захисту населення і територій Рокитнянської селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням сесії Рокитнянської селищної ради від 23.04.2021 № 394, за підтримки депутатів Рокитнянської селищної ради, керівництвом громади передано особовому складу 18 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області аварійно-рятувальне обладнання на суму більше 100 тис. грн., а саме: дихальний апарат на стисненому повітрі, міні квадрокоптер, шабельна пила акумуляторна, шуруповерт та піноутворювач.

Отримане обладнання дасть змогу більш оперативно реагувати на будь-які надзвичайні події, швидше ліквідовувати їх наслідки та своєчасно надавати допомогу постраждалим.