Новорічні посиденьки у Острівській бібліотеці-філії

Дата: 11.01.2022 15:29

10 січня в Острівській бібліотеці-філії відбувся культурно-розважальний захід  - новорічні посиденьки під назвою "У ніч різдвяну колядка дзвенить".

Новорічна морозно-сніжна погода та святково прикрашена бібліотека чудово посприяли гостинній завідувачці бібліотеки - Надії Манзеулі провести надзвичайно гарне та пишне свято.

У затишному та прикрашеному храмі книг зібралися друзі бібліотеки – її постійні відвідувачі. Лунали новорічні вірші, колядки, щедрівки та мелодійні пісні.

Надія Манзеула розповіла присутнім про історію новорічних та різдвяних свят, про новорічні звичаї та традиції. Та разом із Валентиною Колевою, Ганною Кашубою та Любов'ю Олефір співали новорічно-різдвяних пісень та колядок.

У доброму гуморі, з радісним настроєм, задоволені та щасливі були відвідувачі бібліотеки. Захід вдався на славу та закарбувався у пам’яті приємними спогадами.

Інформацію підготував

відділ культури, молоді та спорту

Рокитнянської селищної ради