З колядками та віншуваннями завітали сьогодні до Рокитнянської селищної ради

Дата: 11.01.2022 12:36

Обов’язковим атрибутом новорічно-різдвяних свят є колядки та щедрівки, вони  присвячуються народженню Сина Божого. Без колядок, які співають на Різдво,  важко собі уявити увесь цикл українських новорічно-різдвяних свят.

Традиція колядувати, вітати з народженням Христа та бажати всього найкращого у новому році зберіглась і донині. Тому, щоб підтримати традиції, 11 січня 2022 року працівники та депутатський корпус Рокитнянської селищної ради зустрічали колядників. Колектив Центру дитячої та юнацької творчості селищної ради, народний аматорський ансамбль української пісні «Барви» та працівники СФГ "Т.В.К."  вітали з новорічно-різдвяними святами.

Гості порадували чудовими колядками, щирими побажаннями добра, миру, процвітання, Божого благословення на увесь наступний рік.

Дякуємо вам за ваші старання та збереження кращих народних традицій. Хай та радість, добро і любов, які ви несете людям, повертаються до вас сторицею.