Засідання постійної комісії ЖКГ

• 79

11 січня 2022 року в Рокитнянській селищній раді відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, промисловості, будівництва, архітектури та транспорту під головуванням депутата Рокитнянської селищної ради, заступника голови комісії Миколи Юрченка та за участю Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова.

У порядку денному розглядали питання:

• про розробку детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером 3223786001:01:034:0020 для розміщення човникової станції (елінгів) в межах села Синява Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області;
  • про детальний план територій особистого селянського господарства Саєнка В.М. в межах Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

Обговоривши вищезазначені проєкти рішень, члени комісії вирішили винести їх на розгляд чергової сесії Рокитнянської селищної ради.

Інші статті

Всі статті