Шановна Рокитнянська громада!

Сердечно вітаємо вас з величним християнським святом - Різдвом Христовим, яке сприймається кожним з нас як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.

Хай незгасаюче світло Різдвяної зірки, світло любові, примирення стануть для нас, дорогі земляки, джерелом життєвої наснаги, оптимізму, впевненості в намірах і справах, піднімуть наш національний дух, славлять нашу рідну землю і всю Україну!

Нехай це свято стане початком дороги у новий щасливий рік, який пройде під знаком миру, добра та поваги до ближнього, буде роком багатим на чисті помисли, нові здобутки та приємні події.

Хай в кожній родині панує мир і спокій, а усіх нас об’єднує прекрасна Батьківщина, якою ми можемо пишатися.

Христос рождається! Славімо Його!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ,

депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради