5 січня 2022 року в Новомаківській бібліотеці-філії для дітей молодшого віку була проведена народознавча година за темою “Ой весела в нас зима!” та представлена книжкова виставка під назвою “Зима прийшла, празників привела”.

Бібліотекар Світлана Сьомка розповіла про традиції святкування Різдва в українських селах, де це свято вважалося найбільшим і найголовнішим у році та супроводжувалося веселощами, чудовим настроєм, жартівливими забавами, які й сьогодні є неоціненним культурним надбанням українського народу.

Дітки згадували і розповідали колядки, щедрівки та посівальні пісні, яким їх навчили бабусі і мами; розповідали, як кожен з них відзначає це величне свято вдома.

Пізнавальний захід став в нагоді для дітлахів, особливо у передріздвяний час, та  зарядив їх гарним настроєм на всі канікули!

Інформацію підготувала

директор КЗ “Публічна бібліотека”

Людмила Марковська