Минуло 78 років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу Рокитнянщину мир довгоочікуваний, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя…

Дата: 06.01.2022 10:00

06 січня в селищі Рокитне з нагоди 78-ї річниці визволення Рокитнянщини від німецько-фашистських загарбників відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави. Віддати шану тим, хто поліг у боротьбі за мир на наший землі, прийшли Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, голова Рокитнянської ради ветеранів Микола Красін, учасники війни та ветерани праці. Присутні схилили голови перед священною пам’яттю всіх загиблих у роки Другої світової війни та тих, хто віддав своє життя вже у 21-му столітті, воюючи за суверенітет і цілісність незалежної України.

«Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які у ті тяжкі роки звільнили від окупантів рідну землю, а згодом у надзвичайно важких умовах відбудували зруйновані міста та села, відродили економічний потенціал, плекали наше мирне майбутнє.  Ми пам'ятаємо про це, прагнемо перейнятися їх витримкою, стійкістю, щоб вистояти сьогодні», - зазначив Юрій Андрійович.

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна, вона не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

Низько вклоняємося живим і мертвим визволителям за мужність, стійкість, любов до Батьківщини.