Подорож в новорічні пригоди

• 157

Новорічні свята завжди символізують втілення дитячих мрій та віру у диво! Новий рік - це завжди добра казка. А казка - це пригоди!

Тож не випадково 5 січня 2022 року в Рокитнянському селищному будинку культури (масив цукрового заводу) для дітей нашої громади відбулося новорічно-різдвяне свято із захоплюючим сюжетом та цікавими казковими героями під назвою «Подорож в новорічні пригоди».

На цьому святі на дітей чекала неймовірна цікава програма: кумедні розважальні конкурси, тематичні ігри, квести та розіграші. Діти бігали по доріжці із сніжинок і крижинок, виконували цікаві завдання на ігрових локаціях, грали в рухливі командні ігри, танцювали, співали, відгадували загадки та дізналися про новорічні свята та народні традиції України.

Справжнього новорічно-різдвяного настрою додали вітання від Діда Мороза та Снігуроньки. Присутні на святі діти весело провели час, побували в атмосфері казки, раділи та плескали в долоні від радощів, від свята, від казкового дива, на яке вони так довго чекали цілісінький рік! І звісно ж, наприкінці новорічного дійства дітлахи отримали довгоочікувані подарунки.

Новорічно-різдвяне свято відбулося за сприяння відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради та місцевих благодійників-меценатів – директора ТОВ «Агрофірма «Ранчо» В’ячеслава ШЕВЧЕНКА, генерального директора ТОВ «РКДЗ» Богдана СВИНАРЧУКА, депутата Рокитнянської селищної ради Олександра ВАКУЛЮКА, а також за сприяння начальника відділу культури, молоді та спорту Тетяни КРУТЬ та спеціаліста І категорії цього відділу Алли НЕЧЕПОРЕНКО.

Щира вдячність усім, хто подарував дітям казку, усім, хто не залишився осторонь благодійництва та турбується про щастя і радість наших дітей! Адже, дивлячись на захоплені очі малечі, на їхні щирі посмішки, розумієш – задля цього варто жити, творити та дарувати радість.  А добро завжди повертається сторицею!

Щасливих радісних свят!!!