Друга світова війна - одна з найбільш трагічних сторінок в історії і України, і всього світу. Вона торкнулася практично кожної сім’ї Рокитнянської громади. Майже у всіх родинах є ветерани, діти війни, колишні в’язні концтаборів, військовополонені і працівники тилу. Ми пишаємося нашими героями та шануємо пам’ять усіх, хто не дожив до наших днів.

Тож, в переддень 78-ї річниці визволення Рокитнянщини від фашистських загарбників Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, голова ради ветеранів Микола Красін, староста с. Житні Гори Василь Лавренко та староста с. Ольшаниця Микола Лазоренко відвідали кожного ветерана Другої світової війни, яких на території громади залишилось лише троє Мовчан Галина Іванівна, Денисенко Василь Іванович, Литвин Іван Мусійович.

Ветерани поділилися своїми спогадами про фронтові шляхи, а також розповіли про свої родини.

«Ми пам'ятаємо, шануємо подвиг наших героїв та закликаємо всіх, хто пам’ятає уроки минулого, зробити все для того, щоб не допустити нових трагедій і відновити мир та спокій в Україні. Впевнений, що труднощі минуть і ніщо не буде затьмарювати вашої доброї посмішки», - зауважив Юрій Андрійович.

Керманичи вручили ветеранам традиційні подарунки - «фронтові пайки».

Низький уклін і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захищали свободу і незалежність нашої країни.

Рокитнянська селищна рада висловлює щиру вдячність депутату селищної ради Сергію Зінченко, який долучився до формування продовольчих пайків для ветеранів.