Новорічні свята – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Це усіма нами улюблені дні, наповнені світлом свята, спільної радості, веселощів, очікування дива, душевного тепла та надії.

31 грудня Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов привітав працівників селищної ради та трудові колективи громади із прийдешнім Новим 2022 роком.

«Проводжаючи 2021 рік ми залишаємо в ньому усі негаразди, перегортаємо ще одну сторінку життя  та передаємо естафету добра і віри року прийдешньому. Новий рік і Різдво Христове - традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи та здобутки. Сердечно зичу, щоб новий 2022 рік приніс нам усім мир, спокій, впевненість у майбутньому, додав нових сил для втілення найзаповітніших мрій. Хай множаться щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі, а зимові свята подарують радісний настрій та приємні зустрічі. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік прийдешній», - побажав Юрій Андрійович.

Також теплі слова привітань линули від секретаря селищної ради Юрія Шимченка, заступників селищного голови Миколи Соколовського та Олександра Конопчука, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.

Далі глядачі із задоволенням насолоджувалися чудовим виступом народного аматорського ансамблю української пісні «Барви». Завершили свій неймовірний та захоплюючий виступ солістки ансамблю колядкою «Добрий вечір тобі, пане господарю!», яку виконали спільно із глядачами в залі.

Свято промайнуло непомітно, всі присутні отримали масу задоволення від побаченого та почутого.