Привітання Рокитнянського селищного голови Юрія БОГДАНОВА з прийдешнім Новим роком!

Дата: 31.12.2021 09:04

Шановна Рокитнянська громада!

Ось і закінчується  2021 рік, який був далеко не простим для усієї держави та громади. На жаль, життя вносить свої корективи… Восьмий рік триває війна на Сході країни й наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави, а пандемія небезпечної хвороби внесла свої заборони та обмеження.

Однак, яким буде рік прийдешній, багато в чому залежить від нас самих, так само, як неможливо викреслити і наші здобутки. Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашої Рокитнянської селищної територіальної громади, яка нещодавно відзначила тільки першу річницю свого існування.

Я вдячний всім, хто трудився для розвитку нашої громади в культурних, освітніх, медичних закладах, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві та бізнесі. Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради, тісному співробітництву з територіальною громадою, вдалося вирішити чимало непростих питань, реалізувати багато перспективних планів та задумів. Дякую всім, хто допомагав творити нову історію громади, хто не боявся змін і рухався вперед задля кращого сьогодення та майбутнього.

То ж нехай Новий рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість. Сповнений надії, що Новий рік принесе в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.

Процвітання, злагоди, оптимізму і достатку всім вам та всій нашій громаді!

Вітаю вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Щасливих і веселих свят!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВФото без опису