Протягом тижня працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради  спільно з спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради  здійснено плановий  виїзд по селищу Рокитне та в села  Маківка, Нова Маківка, Телешівка.

Відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї, родини з новонародженими дітьми, особи з інвалідністю.

В родині де є новонароджена дитина, рекомендовано відповідально відноситися до необхідності  щоденно здійснювати прогулянку з малям, батьки попереджені щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків.

Багатодітній матері надано рекомендації  утеплити котла щоб скоротити втрати тепла і зменшити витрати на обігрів. Консультація щодо ефективних методів виховання дітей.

Батькам, які виховують чотирьох неповнолітніх дітей рекомендовано покращити умови проживання, дотримуватися температурного режиму, вести здоровий спосіб життя. Попереджені щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків.