Привітання з прийдешніми святами та подарунки від благодійників з Німеччини

• 421

Напередодні новорічно-різдвяних свят усі діти мріють про подарунки, із радістю пишуть листи. Старанно виводять літери, трепетно описують свої бажання. Добре, якщо в родині є можливість порадувати малечу. Але є також сім’ї, коли розумієш, що безліч дитячих листів залишаються без відповіді, без омріяного подарунка під ялинку.

За сприянням голови благодійної організації «На світанку» Віталія Герасичева у співпраці з керуючою справами Рокитнянської селищної ради Ігнатьєвою Таїсією Миколаївною група молоді з місії Фріденсштімме м. Корбах з Німеччини завітали з подарунками та продуктовими наборами до сімей  опікунів, які піклуються про дітей - сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування.

Кожна дитина отримала омріяний подарунок та щирі слова привітання з прийдешніми святами.