29 грудня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо функціонування комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Рокитнянський дитячий будинок «Чебурашка».

Учасники наради обговорили питання про забезпечення соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців та працівників дитячого будинку «Чебурашка».

У нараді взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступник селищного голови Олександр Конопчук, начальник відділу освіти Людмила Соболівська, начальник служби у справах дітей та сім’ї Людмила Секрет, директор комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Рокитнянський дитячий будинок «Чебурашка» Ольга Гавриленко, головний спеціаліст відділу освіти Юлія Довженко.