РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

КНП "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" отримала кисневий генератор

Дата: 25.12.2021 15:58
Кількість переглядів: 707

24 грудня 2021 року комунальне некомерційне підприємство Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнянська багатопрофільна лікарня» отримала кисневий генератор вартістю 3 млн. 900 тис.грн., який закуплено за кошти субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток територіальних громад за сприяння народного депутата України Колюха Валерія Вікторовича (2 млн.грн.) та бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади (1 млн. 900 тис.грн.) за підтримки депутатів Рокитнянської селищної ради.

Кисневий генератор необхідний для забезпечення киснем пацієнтів, які потребують кисневої підтримки.

Бажаємо всім жителям Рокитнянської громади міцного здоров’я! Бережіть себе та своїх близьких.