18 грудня 2021 року у залі Сквирської ДЮСШ відбувся Всеукраїнський відкритий турнір з гандболу серед дівчат 2010 року народження (та молодших) присвячений Дню Святого Миколая.

Справжнє свято із солодощами, медалями, грамотами, кубками було організоване дітям-спортсменам, яке надовго «закарбується» в пам’яті восьми кращих команд з гандболу Київської області та міста Києва.

Граючи по Олімпійській системі після перших стикових ігор команди-переможниці м.Києва-2, м.Сквири-2, м.Києва-1, Рокитнянської ДЮСШ розіграли  між собою 1-4 місця, а  команди Броварська ДЮСШ, м.Сквира-1, Борщагівська ДЮСШ, Миронівської ДЮСШ отримавши поразку продовжили свої ігри за 5-8 місце.

Збірна команда Рокитнянської селищної територіальної громади, сформованої з учнів Рокитнянської ДЮСШ у складі Білякової Юлії, Присяжної Влади, Солопай Валерії, Уманець Поліни, Писанко Марії, Болбат Катерини, Ждан Вероніки, Писанко Слави, Поліщук Інни, Бриліцької Аліни, Мельніченко Мілани, Запорожець Евеліни, Отеченко Анастасії, Ткаченко Дар’ї в результаті посіли 4 загальнокомандне місце. Тренери-викладачі Дубовий Віктор, Григоренко Юлія відмітили кращих гравців команди. Ними стали Мельніченко Мілана (правий напівсередній  гравець) - 8 результативних кидків, Писанко Марія (воротар) – відбивши безліч кидків, Отеченко Анастасія (центральний гравець) – п’ять результативних кидків.

Позитивний святковий настрій командам підіймав Святий Миколай активно підтримуючи команди та вручаючи кубки, медалі, грамоти, солодощі дітям по закінченню змагань.