РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Вшанували світлу пам’ять загиблого учасника АТО Івана Сорокодзюби

Дата: 19.12.2021 14:23
Кількість переглядів: 844

Захист Вітчизни від тих, хто загрожує територіальній цілісності країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви та самовіддачі. Таким був і наш земляк, старший солдат Іван Сорокодзюба.

Сьогодні, 19 грудня, у 4-ті роковини загибелі Івана, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук спільно з учасниками АТО/ООС відвідали могилу, де спочиває захисник України.
Хвилиною мовчання вони вшанували пам'ять молодого земляка, який до останнього подиху лишився вірним своєму обов’язку перед Батьківщиною та поклали квіти до його могили.

Допоки люди пам’ятатимуть про своїх захисників, шануватимуть та берегтимуть спогади, доти Україна буде сильною. Лише усвідомивши їхню відвагу та патріотизм, можна зрозуміти, що це найкращі та найхоробріші із людей України.

Слава Героям! Герої не вмирають!