РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

Урочисте відкриття головної новорічної ялинки Рокитнянської громади

Дата: 17.12.2021 17:16
Кількість переглядів: 541

17 грудня 2021 року у центрі селища Рокитне новорічними вогнями та гірляндами засяяла головна ялинка нашої громади. Струнка висока зелена красуня зростає на центральній алеї в центрі селища. Відкриття новорічної ялинки є барвистим феєричним передноворічним дійством, з яким приходять в наше життя дива.

Помилуватись яскравими вогнями головної ялинки прийшли багато дітей, керівництво громади, жителі та гості селища.

На святі дітей та дорослих вітали з наступаючими святами Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, депутат Білоцерківської районної ради Ольга Литвин та депутат Рокитнянської селищної ради Ярослав Литвин, які побажали всім гарних Новорічних і Різдвяних свят та щиро зичили всім здоров'я, нових звершень і успіхів у всіх починаннях. Нехай наступний 2022 рік увійде у кожну оселю з миром, добром, благополуччям.

З великою радістю дітвора зустріла Святого Миколая та Снігуроньку. Зі святковими концертними номерами та конкурсами на відкритті новорічної ялинки виступили учасники художньої самодіяльності Центрального будинку культури.

Передноворічний час - це завжди особливий період, сповнений радісного передчуття та сподівань, коли здійснюються найзаповітніші мрії. Тож нехай яскраві вогники новорічної ялинки стануть втіленням миру, злагоди, любові впродовж цілого Нового року!