Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 17.12.2021 13:00

Фото без описуФото без описуФото без опису

17 грудня 2021 року відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді під головуванням Рокитнянського селищного голови, голови комісії Юрія Богданова. В ході засідання комісії розглядалися питання:

- про стан захворюваності на гостру респіраторну інфекцію COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київській області;

- про технічний стан пожежних гідрантів на території смт Рокитне та протипожежного водопостачання на території Рокитнянської селищної ради та затвердження Плану заходів по усуненню несправностей зовнішнього протипожежного водопостачання.

По завершенню засідання комісії по кожному з розглянутих питань були прийняті відповідні рішення та надані вказівки й доручення.