Дата: 17.12.2021 14:34

17 грудня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради під головуванням селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.

Розглянуто питання про схвалення проекту змін Програми соціально-економічного та культурного та культурного розвитку Рокитнянської селищної територіальної громади на 2022 роки, про схвалення проекту рішення «Про бюджет Рокитнянської селищної територіальної громади на 2022 рік», про затвердження натуральних добових норм та вартості харчування у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання для одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю с. Насташка Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) з 01 січня 2022 року, про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг Рокитнянським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», про внесення змін до мережі закладів освіти Рокитнянської селищної ради на 2021-2022 навчальний рік, про затвердження плану роботи відділу освіти Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області на 2022 рік, про схвалення рішення «Про затвердження у новій редакції Програми розвитку Рокитнянського трудового архіву на 2021-2022 роки», про створення Молодіжної ради при Рокитнянській селищній раді, про схвалення проекту Програми Рокитнянської селищної ради по підтримці заходів територіальної оборони на території Рокитнянської селищної територіальної громади на 2022 рік, про упорядкування та присвоєння поштових адрес, про приватизацію квартири, про видачу ордера на квартиру, про надання допомоги на поховання.

У ході засідання розглянуто 29 питань. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.