Шановні адвокати!

Щиросердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем адвокатури України!

У наш час ви несе на собі підвищену відповідальність у захисті прав та свобод громадян, ваша праця є надзвичайно важливою як для суспільства в цілому, так і для кожної окремої людини, права якої було порушено.

Бажаємо вам успіху та наснаги у роботі, щоб ваша праця завжди була вшанованою і оціненою суспільством, нових професійних звершень, відданості, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі – справі захисту конституційних прав і свобод громадянина, забезпечення кожної людини кваліфікованою правовою допомогою. Мудрості вам, витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості і непохитності, вірності ідеалам правди. Нехай зігрівають ваше серце людське визнання і вдячність, а ваш професіоналізм, компетентність, послідовність та рішучість стануть запорукою результативної роботи!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ,
депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради