Допомога поруч

  • 269

16 грудня 2021 року завдяки тісній співпраці голови благодійного фонду «На світанку» Віталія Герасичева та німецьких партнерів відправлено гуманітарний вантаж на Схід нашої країни (продуктові набори: крупи, цукор, олія, чай, кава, тушонка та інше) на загальну суму близько 100 тис. грн. Гуманітарна допомога призначена для сімей, які потребують допомоги та підтримки.

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов висловив щиру вдячність представникам благодійних організацій за гуманізм і милосердя, тісну співпрацю, багаторазову допомогу у вирішенні питань, що стосуються надання гуманітарної допомоги мирним жителям Донбасу.

«Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху», - побажав Юрій Андрійович.

«Сьогодні в біді опинилися жителі Донецької та Луганської областей. Вони ні в чому не винні. Дякуємо за небайдужість до українців, які знаходяться сьогодні у важкому стані, де йдуть бойові дії, де окупована територія України, - сказала керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва.

Мир, безумовно, настане, ми всі до нього прагнемо.