РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

Один день у роботі органів місцевого самоврядування

Дата: 14.12.2021 16:34
Кількість переглядів: 866

14 грудня 2021 року до Рокитнянської селищної ради завітали учні закладів освіти нашої громади з метою ознайомлення із порядком діяльності ради, її органів та посадових осіб.

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов радо зустрів учнів та побажав їм цікавих та приємних вражень.

Екскурсію провів секретар селищної ради Юрій Шимченко, який поділився своїм досвідом роботи на даній посаді.

У невимушеній доброзичливій атмосфері діти спілкувались із працівниками структурних підрозділів селищної ради, ставили питання, які їх цікавлять та знайомились із посадовими обов'язками працівників різних відділів.

Учні мали можливість спробувати відтворити діяльність місцевого самоврядування за допомогою системи поіменного електронного голосування «Рада Голос», адже це апаратно-інформаційний комплекс, котрий забезпечує можливість автоматизації повного циклу роботи ради в процесі підготовки та проведення засідань, публікації результатів та аналізу роботи депутатів і ради. Під час поіменного електронного голосування «Рада Голос» учні жваво дискутували із депутатом селищної ради Ярославом Литвином.

Зустріч із працівниками селищної ради була справді захопливою та цікавою, завдяки цьому учні мають уявлення про роботу селищної ради, обов’язки депутатів, роботу постійних комісій.

Діти були приємно вражені екскурсією та зрозуміли: «Для справжніх змін потрібно діяти».