14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття.

З нагоди вшанування ліквідаторів цієї страшної аварії  відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи та до меморіального пам'ятника "Героям Чорнобиля" за участю Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова, секретаря селищної ради Юрія Шимченка, заступників селищного голови Миколи Соколовського та Олександра Конопчука та ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Очільник громади у своїй промові зазначив, що цього дня ми віддаємо шану всім тим, хто ціною власного здоров'я і життя захистив нас від наслідків Чорнобильської катастрофи. Подякував за мужність і героїзм, проявлені при подоланні наслідків аварії. Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом. Закінчився захід хвилиною мовчання.

Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати Героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Велика їм подяка і низький доземний уклін! Нехай до них будуть вдячні та уважні люди щодня, щохвилини, завжди! А жах Чорнобильської катастрофи хай залишиться в минулому й ніколи не повториться!