Відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації

Дата: 13.12.2021 11:08

13 грудня 2021 року у комунальному закладі Рокитнянської селищної ради «Центральний Будинок культури» відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєкті  містобудівної документації: «Про розробку детального плану території житлового будинку з вбудованим магазином змішаної торгівлі по вул. Вокзальна, 39 в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області». На громадських слуханнях були присутні завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці селищної ради Станіслав Теліуз, начальник відділу архітектури та містобудування Ігор Лалак, інспектор відділу архітектури та містобудування Валентина Савчук. Зазначимо, що громадські слухання відбулися відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555. За результатами громадських слухань висловлені заперечення та пропозиції будуть відображені у протоколі, який у встановлений законом термін буде оприлюднений на офіційному Веб-сайті Рокитнянської селищної ради.