День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 06:00

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Одну з найбільших у світі техногенних катастроф - аварію на Чорнобильській атомній електростанції знає і пам'ятає весь світ.

14 грудня, в день завершення будівництва саркофага над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС, ми вшановуємо відважних ліквідаторів, які є поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто відійшов у небуття. Сьогодні ми віддаємо шану тим, хто став на шляху ядерної загрози і тим, хто був змушений залишити рідні домівки – евакуйованим та переселенцям із зони відчуження, усім тим, кого торкнулася чорним крилом ця страшна біда.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які 35 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Велика вам подяка і низький доземний уклін за ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужній вчинок, який врятував людство.

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

Бажаємо кожному з вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах, життєвої енергії, щастя, миру, добра й злагоди.

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ,
депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради