Відбулось засідання сесії Рокитнянської селищної ради

Дата: 10.12.2021 18:54

10 грудня 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова відбулось засідання вісімнадцятої сесії Рокитнянської селищної ради VIII скликання.

Під час засідання сесії, з нагоди відзначення професійного свята – Дня місцевого самоврядування в Україні, відбулось нагородження відзнаками Київської обласної ради та Київської обласної державної адміністрації, зокрема:

• за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначено Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Рокитнянського селищного голову Богданова Юрія Андрійовича;

• за вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення місцевого самоврядування області, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначено Подяками Київської обласної ради депутата Білоцерківської районної ради VIII скликання Литвин Ольгу Петрівну та старосту села Житні Гори Лавренка Василя Михайловича.

До порядку денного засідання сесії винесено 122 питання, серед яких:

• про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Рокитнянської селищної територіальної громади «Рокитнянщина спортивна» на 2022-2025 роки
  • про затвердження змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради «Рокитнянська багатопрофільна лікарня» на 2021-2023 роки;
  • про вирішення питань врегулювання земельних відносин.

По завершенню засідання сесії Юрій Андрійович подякував депутатам за плідну роботу та побажав всім міцного здоров’я.

⇒ Результати поїменного голосування 18 сесії VIII скликання Рокитнянської селищної ради