Шановна Рокитнянська громада!

Щороку, в другу неділю грудня, в Україні відзначається День благодійництва, який встановлено Указом Президента України від 13.12.2007 № 1220/2007 з метою підтримки громадських ініціатив, утвердження принципів гуманізму і милосердя, активного сприяння розвитку благодійної діяльності.

День благодійності – день, коли шану віддають усім людям, які невпинно допомагають тим, хто цього потребує.

Доброчесність і милосердя завжди були притаманними українському народу. Тож не дивно, що славу України з її величною державною історією становлять і благі діяння її громадян.

У День благодійництва ми нагадуємо знамениті слова зі Святого Письма, які проголошують про те, що блаженніше давати, ніж приймати. Нехай кожен з нас спробує внести посильну лепту в будь-яку благу справу і спільно ми неодмінно помітимо, що саме такими вчинками і досягається порядок і загальне благополуччя, спокій і радість для всіх нас!

Висловлюємо подяку всім благодійникам і представникам благодійних фондів за важливу громадську позицію та почуття соціальної відповідальності за долю нашого суспільства! Бажаємо всім міцного здоров’я, миру та добробуту в родинах.

З Днем благодійності і нехай таких Днів буде більше в нашому житті!

 

З повагою
Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ,
депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради