Міжнародний день прав людини

Шановна Рокитнянська громада!

10 грудня Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день прав людини. Цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла перший міжнародний документ, який засвідчив рівність усіх людей – Загальну декларацію прав людини.

За роки незалежності Україна закріпила у світі статус вільної демократичної держави, громадяни якої мають рівні права та свободи, закріплені Конституцією, а органи влади суворо стежать за її дотриманням.

Сьогодні кожним кроком, кожним рішенням, спільними зусиллями маємо підтверджувати цей статус. Україна у роки російсько-української війни неодноразово бачила приклади порушення базових прав людей з боку окупантів, проте щоразу українська влада доводила – життя наших громадян та захист їх прав є основним завданням держави, яке виконується щодня.

Ми маємо бути гордими за те, що живемо у вільній країні. Тож сьогодні, у Міжнародний день прав людини, у нас є привід нагадати собі, що своїми правами не слід поступатися за жодних обставин - за них можна і треба боротись.

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ