Здійснено дезінфекцію під’їздів багатоквартирних будинків

Дата: 07.12.2021 14:15

Фото без описуФото без опису

Значна робота проводиться Рокитнянською селищною радою щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у Рокитнянській громаді. Важливим протиепідемічним заходом є дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків.

Тож, 07 грудня 2021 року працівниками Миронівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ "Київський ОЛЦ МОЗ України" здійснено санітарну обробку та дезінфекцію багатоквартирних житлових будинків по вулиці Незалежності № 32, Ентузіастів № 17 Б. В полі зору: сходові клітини, перила, поштові скриньки та безпосередньо входи до під’їздів.

Задля недопущення розповсюдження короновірусної інфекції COVID-19, заходи з дезінфекції триватимуть і надалі.

Велике прохання до жителів громади бути відповідальними та чітко дотримуватись правил протиепідемічних заходів, аби убезпечити себе та зменшити ризики інфікування. Подбайте про свою безпеку та безпеку власної родини!