Шановні депутати, працівники Рокитнянської селищної ради, ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нашим професійним святом - Днем місцевого самоврядування в Україні!

День місцевого самоврядування — свято нашої територіальної громади, свято кожного її мешканця, адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашої громади.

Традиція відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Тому, в цей день я, як селищний голова, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей, робимо нашу громаду кращою.

Висловлюю вдячність апарату селищної  ради, депутатському корпусу за  відповідальність,  компетентність, активну громадянську позицію у справі розбудови Рокитнянської селищної територіальної громади. Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які були добрими наставниками та зробили свій значний внесок у його розвиток. Нехай ваш багатий досвід роботи стане добрим прикладом для кожного із нас.

Від щирого серця бажаю всім, хто працював та  працює на благо  громади,  міцного здоров’я, достатку, благополуччя, родинного затишку. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, щоб натхнення, оптимізм і стійкість духу в нелегкій повсякденній праці ніколи не залишали  вас, а  професійний досвід, компетентність і розуміння своєї справи були і надалі вашими порадниками в усіх добрих починаннях на благо громади і нашої держави!

 

З повагою 
Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ