Привітання з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 05:45

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Вітаємо вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України!

Сила та міць української держави - у єдності армії та народу. Українська армія фактично наново відродилась в умовах війни, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах. У складні часи сьогодення наша армія доводить, що вона може виконувати покладені на неї функції на належному рівні.

Щиро дякуємо всім військовослужбовцям, тим, хто носив і носить військову форму, хто охороняє спокій матерів і дітей, людей похилого віку.

Вшановуємо пам’ять воїнів, які віддали найцінніше – своє життя за нашу українську землю. Вічна їм Слава!

Щиро зичимо вам, дорогі захисники, миру, спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим родинам.

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ,
депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради