Перемога наших колективів на міжнародному фестивалі "Georgia STAR"

  • 60

З метою збереження та розвитку національних культур та традицій, популяризації кращих зразків світової та української класики і сучасного мистецтва громадська організація "Wonder Fest Georgia" (Грузія) провела Міжнародний багатожанровий онлайн-фестиваль-конкурс "Georgia STAR".

 На цьому фестивалі-конкурсі було представлено більше ніж 360 учасників (як солістів, так і колективів) з Грузії, Польщі, Румунії, Азербайджану, Молдови, Литви та України. Серед них - і творчі колективи Рокитнящини: вокальний гурт "SoloWay" комунального закладу Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району "Центральний будинок культури" та вокальний ансамбль "Вишиванка" Ольшаницького сільського будинку культури.

 

Обидва наші колективи стали лауреатами І ступеня в номінації "Народний вокал" (в категорії "Колективи") та були нагороджені дипломами, кубками, почесними грамотами і отримали подарунки.

Серед сольних виконавців Рокитнянську громаду представила Валентина Шевчук, яка отримала Гран-Прі в номінації "Вокал" (в категорії "Солісти").

Крім перемоги наші вокалістки отримали запрошення на участь у наступному міжнародному конкурсі, який проходитиме в Болгарії.

Тож вітаємо наших «співочих пташок Рокитнянщини» із перемогою та бажаємо ще більших успіхів та досягнень на міжнародній вокальній арені!