Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

• 72

В рамках  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  Центр соціальних служб Рокитнянської селищної ради продовжує співпрацю зі старостатами нашої громади щодо подолання такого явища, як насильство в сім’ї.

Під час зустрічей надавалась інформація про порядок взаємодії із суб’єктами соціальної роботи, якими і є старостати у нашій громаді. Також говорилось про те, що Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» № 2229-VIII   від 07.12.2017р. базується на запобіганні, протидії та попередженні насильства. Було наголошено про неприпустимість на території нашої громади такого ганебного явища, як насильство в родинах.

Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти.

Сім’я – це простір без насильства!