Команда Сергія Зінченка АФ „Україна” – переможець змагань з міні-футболу

Дата: 29.11.2021 16:59

Фото без опису28 листопада в селищі Рокитне на  футбольному  майданчику із синтетичним покриттям Рокитнянського ЗЗСО №3 відбулися фінальні змагання відкритої першості Рокитнянської селищної територіальної громади з міні-футболу серед  аматорських команд сезону 2021 року. Змагання, що розпочалися ще 4 вересня проходили у два кола, всього було зіграно 24 тури (86 ігор), в них взяли участь футбольні команди Рокитнянської та  Таращанської територіальних громад. Всього - 14 команд 8 вищої та 6 першої ліги.

Змагання проходили завжди цікаво і результативно, все і навіть погода сприяло в їх успішному проведенні. Останні матчі визначили переможців у першій і вищій лігах, за результатами проведених змагань:

у вищій лізі переможне І місце виборола команда АФ „Україна” - депутата  Рокитнянської селищної ради  Сергія Зінченка;

- ІІ місце  -  виборола команда ГК „Синявське” - депутата  Рокитнянської селищної ради  Ярослава Литвина;

- ІІІ місце -  команда „Фаворит”  смт Рокитне;

- кращий воротар -  Олександр Коваленко  („Динамо” смт Рокитне);
- кращий гравець  -  Олександр  Голубець (АФ „Україна” с. Телешівка);
- кращий бомбардир – Арсеній Пухляк („Шахтар” смт Рокитне);

у  першій лізі І місце виборола команда - „Рокитне-2”;

- ІІ місце -  команда -   „Динамо-2” смт Рокитне;

- ІІІ місце -  команда -   „Фортуна”  с. Ромашки;

- кращий воротар -  Сергій Серебряков („Фортуна”  с. Ромашки );
- кращий гравець  -  Віктор Самойленко („Рокитне-2”);
- кращий бомбардир – Андрій Пелипенко („ Основа” с. Шарки ).

По закінчення змагань відбулася церемонія нагородження переможців, призерів та кращих гравці у своїх номінаціях.  Нагороди командам вручили: начальник відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тетяна КРУТЬ, депутат  Рокитнянської селищної ради  Ярослав Литвин, голова Рокитнянської територіальної федерації футболу Олександр ІВАЩЕНКО та головний суддя змагань Олександр КАЛІНСЬКИЙ. Арбітрам змагань були вручені пам’ятні статуетки.

За вагомий внесок у розвиток футболу на Рокитнянщині та з нагоди Дня народження  було відзначено - Андрія Клімука, капітана команди АФ „Україна”  с. Телешівка.

Організатором цих змагань була Рокитнянська селищна рада, загальне керівництво змагань забезпечив відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради, а безпосереднє проведення змагань - КП „ СК ”Рокитне”, територіальна федерація футболу та територіальна організація ФСТ „Колос”.

Відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради  вітає  переможців, призерів та учасників відкритої першості Рокитнянської селищної територіальної громади з міні-футболу серед  аматорських команд сезону 2021 року.