Протягом тижня Працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради здійснено планові виїзди по селищу Рокитне та в села Синява, Насташка, Троїцьке, Бирюки, Пугачівка, Нова Маківка, Маківка, Телешівка, Бакумівка.

Дата: 26.11.2021 20:36

Було залучено для спільного виїзду у деякі сім’ї  спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради.

Відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї, родини з новонародженими дітьми, особи з інвалідністю, а також сім’ї, про які надійшли повідомлення.

Також психологом Центру та фахівцями із соціальної роботи надавались послуги за місцем розташування установи.

У родинах, на які надійшли повідомлення зроблено оцінку потреб сім’ї/особи відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 13 липня 2008 року № 1005. З такими родинами робота продовжується.

В сім’ях, де батьки пролікувались від алкогольної залежності психологом Центру було надано консультації щодо подолання психологічного бар’єру у спілкуванні з оточуючими тощо. Такі родини й надалі будуть підтримуватися до повного одужання.

Родинам, які не мають стабільного заробітку, працівники Центру надали гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття та дитячих іграшок.

Сім’ї пільгових категорій були проінформовані щодо оздоровлення дітей за державний кошт.