Оголошення про початок проведення громадських слухань в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області

Дата: 26.11.2021 22:35

Фото без описуУ відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті  містобудівної документації: «Про розробку детального плану території житлового будинку з вбудованим магазином змішаної торгівлі по вул. Вокзальна, 39 в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області».

Замовник: Рокитнянська селищна рада Білоцерківського району Київської області.

Розробник:  КП  Рокитнянської селищної ради  Київської області «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Підстава для проєктування: рішення селищної ради смт Рокитне від 23.04.2021, № 389.

Ознайомитися з текстовою та графічною частинами зазначеного проєкту можна за адресою: Київська обл., Білоцерківський район, смт. Рокитне, вул.Незалежності, 2 та на офіційному сайті Рокитнянської селищної ради за посиланням в розділі "Детальні плани територій":   https://rokytnyanska-gromada.gov.ua/detalni-plani-teritorij-08-38-01-25-08-2021/

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Громадські слухання відбудуться 13 грудня 2021 року о 10-00 в приміщенні Будинку культури смт Рокитне.