На виконання  розпорядження селищного голови Юрія Богданова від 01.11.2021 № 421 «Про створення робочої групи з питань формування бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади на 2022 рік», сьогодні 25.11.2021 року відбулося її засідання по питанню формування проекту бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади на 2022 рік.

На нараді були присутні члени робочої групи , з них: головні розпорядники бюджетних коштів,  розпорядники нижчого рівня та керівники бюджетних установ .

На нараді були визначені основні критерії щодо формування бюджету громади відповідно до Бюджетного Кодексу України  та інших нормативно – законодавчих актів. Визначено ,що першочерговим в бюджеті є забезпечення усіх бюджетних установ кошторисними призначеннями на заробітну плату, оплату послуг за енергоносії, інших захищених статей видатків та видатків які забезпечують виконання основних функцій та завдань установ та структурних підрозділів селищної ради.

Селищним головою Юрієм Богдановим було вказано на те що, кожен керівник повинен забезпечити в межах доведеної граничної суми по бюджету виконання основних показників своєї діяльності.