На заокругленій частині дороги водій не впорався з керуванням і виїхав за межі автошляху. Внаслідок цього ватажівка перекинулась у кювет. З перекинутої цистерни стався витік паливно-мастильних матеріалів та була загроза вибуху.

На місце події відразу виїхав Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, заступник селищного голови Микола Соколовський, завідувач сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій селищної ради Станіслав Теліуз, працівники 18 ДПРЧ № 1 ГУ ДСНС України у Київській області, АРЗ СП ГУ ДСНС України у Київській області та комунального підприємства селищної ради «Рокитне благоустрій» 

Не гаючи часу, рятувальники приступили до евакуації мешканців найближчих будинків. Внаслідок ДТП ніхто не постраждав.

Станом на 20 листопада 2021 року наслідки ДТП ліквідовуються.

Рокитнянська селищна рада висловлює щиру вдячність за надану допомогу у ліквідації наслідків аварії директору Острівського кар’єру Івану Гулі, який надав три машини піску та директору СТОВ «Нива» Петру Сукайлу, який надав бочку піноутворювача, старості сіл Острів та Троїцьке Леоніду Пилипцю та всім небайдужим жителям, хто прийшов на допомогу в цій шоковій ситуації.

Шановні учасники дорожнього руху! Дотримуйтесь усіх вимог правил дорожнього руху, будьте уважними і обережними, особливо у темний час доби. Пам’ятайте, всіх вас чекають дома рідні та близькі!