Шановні працівники та ветерани сільськогосподарської галузі Рокитнянської селищної територіальної громади!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства України!

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашій громаді, в якому працюють дбайливі господарі.

День працівників сільського господарства – це свято людей праці для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю. Завдяки «золотим рукам», нестримній наполегливості і працездатності, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Від щирого серця дякуємо вам –  хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва громади, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

       Бажаємо вам прихильної долі, вагомих здобутків, невичерпної енергії та професійної удачі! Щастя, здоров’я, добробуту та подальших успіхів  у вашій роботі. Нехай же ваші  врожаї завжди будуть щедрі, а погода та природа незмінно допомагають вам. Добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

 

З повагою
Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ,
депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради