19 листопада, у переддень відзначення Дня Гідності та Свободи, на Рокитнянщині відбулися заходи з відзначення пам’ятної події. Цей день встановлено на честь початку доленосних для нашої держави подій Помаранчевої революції та Революції Гідності з метою віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір України.

Цього дня у центрі селища Рокитне біля пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні відбувся мітинг, присвячений восьмій річниці Дня Гідності та Свободи. Керівництво Рокитнянської селищної територіальної громади, учасники АТО та учасники бойових дій на Сході країни, військовослужбовці, представники трудових колективів та місцевих ЗМІ вшанували Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході України.

До усіх присутніх на мітингу звернувся секретар Рокитнянської селищної ради Юрій Шимченко: "Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Сотні активістів Майдану, які пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів. Наші мужні військовослужбовці, які нині знаходяться в зоні АТО, продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це гордий, волелюбний народ, з високим почуттям патріотизму, а Україна - це територія гідності і свободи. Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди та незламної віри у щасливе майбутнє України!»

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять Борців за Волю України та поклали живі квіти до пам’ятних знаків.

Закінчився захід молебнем за тими, хто віддав своє життя, поставши на захист демократичних цінностей, прав і свобод громадян, європейського вибору держави.

Герої не вмирають. Усі вони залишаються в нашій пам’яті, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, а в кожній українській родині панує спокій та радість.