Рокитнянським Центром соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області продовжується робота з одинокою особою з інвалідністю.

Дата: 17.11.2021 12:01

За цей час вона була доправлена у Рокитнянський Центр медико-санітарної допомоги для обстеження та подальшого лікування.

Разом з тим було розпочато збір необхідних документів для поміщення її у спеціалізований заклад для лікування та подальшого перебування. У процесі підготовки документів дану особу неодноразово доправляли до Телешівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини для укладення декларації та проведення щеплень проти Covid-19.

На даний час Таращанський геріатричний пансіонат за наявності путівки готовий її помістити для лікування та перебування у своїй установі.