Привітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України

Шановні представники засобів масової інформації!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення і зв'язку України!

Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід’ємна складова нашого часу. Без них сьогодні неможливий суспільний прогрес. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкрити широкі можливості для контактів і спілкування.

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

Бажаємо всім вам професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання, здоров’я, гарного настрою сьогодні та завжди.

Хай всі ваші задуми будуть реалізовані!

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов,
депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради