Було залучено для спільного виїзду у деякі сім’ї головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради. Було відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, одиноку особу з інвалідністю, багатодітні сім’ї, родини з новонародженими дітьми, а також сім’ї, про які надійшли повідомлення.

У сім’ях, на які надійшли повідомлення зроблено оцінку потреб сім’ї/особи відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 13 липня 2008 року № 1005.Також під час виїзду було виявлено родину про яку повідомили в усній формі.

Працівниками Центру було з’ясовано, що батьки разом з малолітньою дитиною проживають на території нашої громади нещодавно. Їм було рекомендовано звернутися до амбулаторії загальної практики сімейної медицини за місцем проживання для укладення декларації. Зі слів матері, дитина за станом здоров’я потребує медичного обстеження у профільного медичного фахівця. З такими родинами робота продовжується.

Під час відвідування сімей з немовлятами в одній із родин, де мати новонародженої дитини має інвалідність, було з’ясовано, що малюк має підвищену температуру тіла, про що було негайно повідомлено дитячого лікаря.

В родинах, яким надавались рекомендації щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм у будинку перевірено дотримання даних рекомендацій. 

Під час відвідування одинокої особи з інвалідністю її було повідомлено про те, що збір документів для поміщення у спеціалізований заклад для подальшого перебування на стадії завершення.